Абітурієнту

Вступна кампанія 2023 розпочата!

Збираєтесь вступати на програму “Оптика” на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка? У відео нижче перераховані усі необхідні кроки!

Хочете особисто поспілкуватися з представниками факультету?

Кожного тижня, у неділю, о 12-00 фізичний факультет проводить онлайн дні відкритих дверей. Ідентифікатор Zoom конференції: 813 8629 2993 Код доступу: 821461 https://us02web.zoom.us/j/81386292993…

Уся додаткова інформація про вступ доступна за посиланнями:

Приймальна комісія КНУ імені Тараса Шевченка 

Найактуальніші новини про вступ у телеграм каналі для абітурієнтів та на сайті фізичного факультету

Досвід попередніх років показує, що:

  • на фізичний факультет поступають практично всі абітурієнти, які в електронній заяві встановили перший пріоритет вибраній ними освітній програмі;
  • практично всі, хто поступає на фізичний факультет, отримують вищу освіту за державним замовленням, тобто безкоштовно.

Вища освіта, яку Ви здобудете на фізичному факультеті, відкриє Вам такі перспективи:

  1. Ви станете фахівцем, здатним самостійно аналізувати і вирішувати різноманітні проблеми як із фізики, техніки та природничих наук, так і у багатьох інших галузях людської діяльності.
  2. Ви матимете широкі можливості знайти висококваліфіковану роботу (науковця, викладача, інженера) у розвинених країнах Європи, Америки, Азії, оскільки у них фактично визнаються дипломи бакалаврів та магістрів фізичного факультету Університету.
  3. Ви зможете проводити дослідницьку, пошукову та комерційну діяльність в Україні у фірмах та відділеннях світових брендів із наукоємним виробництвом.
  4. Ви зможете працювати у галузі ІТ у відомих компаніях, які представлені в Україні, або за кордоном.
  5. Ви зможете працювати в аналітичних групах і центрах різних установ, фірм і банків, де потрібні фахівці, які вміють професійно аналізувати дані та прогнозувати розвиток подій.
  6. Якщо життя змусить, Ви зможете змінити напрям діяльності і добитися успіху на новій ниві, оскільки фізики уміють ставити, аналізувати і розв’язувати задачі будь-якого рівня складності.